Латвія зіграла внічию з Фарерськими островами, Мальта обіграла Андорру в дивізіоні D Ліги націй

Фарерські острови і Мальта розіграють путівку в дивізіон C

Лига наций Украина Чехия Германия Франция

Лига наций, Getty Images

Сьогодні, 14 листопада, відбулися матчі 5-го туру групи 1 дивізіону D Ліги націй.

Мальта вдома перемогла Андорру (3:1). Гості несподівано вийшли вперед на 3-й хвилині зустрічі зусиллями Марка Ребеса. Мальта відігралася після перерви – автогол на рахунку Емілі Гарсії.

До кінця зустрічі Мальта відзначилася ще двічі. Перемогу господарям поля принесли голи Юргена Дегабріеле і Шона Дімека.

У другому матчі квартету Латвія на своєму полі зіграла внічию з Фарерськими островами. На гол Владіміра Камеша відповів Гуннар Ватхамар.

Фарерські острови очолюють групу 1, випереджаючи Мальту на три очки. 17 листопада команди розіграють путівку в дивізіон С. Латвія посідає третє місце, Андорра замикає турнірну таблицю.