Німеччина розписала видовищну нічию зі Швейцарією

Команди забили шість голів на двох

Фото - Getty Images

Збірні Німеччини та Швейцарії розписали видовищну нічию в матчі четвертого туру Ліги націй.

Швейцарці повели в рахунку, коли на 5-й хвилині Маріо Гаврановіч точно пробив головою. Незабаром гості забили другий м’яч – після провалу в захисті німців Ремо Фройлер елегантно завершив атаку, перекинувши м’яч через Мануеля Нойєра.

Через дві хвилини Тімо Вернер скоротив відставання в рахунку, забивши після сольного проходу, а на старті другого тайму Кай Хаверц скористався обрізкою на половині поля Швейцарії.

Ледве зрівнявши рахунок, Німеччина знову пропустила від Гаврановіча, проте знову відігралася завдяки витонченому удару п’ятою Сержа Гнабрі.

Команда Йоахіма Льова набрала 6 очок і зберегла друге місце в групі, але з нею вже зрівнялася збірна України, яка в паралельному матчі перемогла Іспанію (1:0). Швейцарія з двома балами на останньому місці.