Північна Македонія обіграла Естонію, Грузія програла Вірменії в Лізі націй

Македонці лідирують в групі 2

Фото - facebook.com/FudbalskaReprezentacija

Північна Македонія на своєму полі перемогла Естонію (2:1) в матчі 5-го туру дивізіону C Ліги націй.

Македонці вийшли вперед на 29-й хвилині поєдинку зусиллями Івана Трічковскі. Після перерви Рауно Саппінен зрівняв рахунок в матчі. Перемогу господарям поля приніс гол Влатко Стояновський на 68-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що Північна Македонія стала третім суперником України у групі на Євро-2020. Македонці в фіналі плей-офф обіграли Грузію (1:0).

У другому матчі групи 2 Грузія вдома програла Вірменії. Гості вийшли вперед на 33-й хвилині поєдинку після точного удару Геворга Казаряна.

Грузія відігралася у другому таймі – Валерій Казаїшвілі реалізував пенальті. У кінцівці зустрічі Саркіс Адамян приніс Вірменії перемогу.

Північна Македонія лідирує в групі 2, випереджаючи Вірменію на одне очко. 18 листопада команди зіграють між собою і визначать володаря путівки в дивізіон B.