Польща здобула вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною в дивізіоні А Ліги націй

Перемогу полякам приніс гол Гросіцькі.

Боснія і Герцеговина вдома програла Польщі (1:2) в другому турі групи 1 дивізіону А Ліги націй.

Господарі поля вийшли вперед у середині першого тайму – Харіс Хайрадіновіч реалізував пенальті. Польща відігралася перед перервою зусиллями Каміла Гліка.

На 67-й хвилині поєдинку гості повели в рахунку після результативного удару Каміла Гросіцькі. Боснія і Герцеговина відігратися не змогла.

Польща з трьома очками йде на третьому місці групи 1, Боснія і Герцеговина з одним очком замикає турнірну таблицю.

У наступному турі 11 жовтня Польща вдома прийматиме Італію, Боснія і Герцеговина зустрінеться з Нідерландами.