Португалія без Роналду розгромила Хорватію, Франція перемогла Швецію в Лізі націй

Відбулися матчі першого туру в групі 3 дивізіону А Ліги націй.

Франция

Фото - Getty Images

Португалія вдома перемогла Хорватію (4:1) в матчі 1-го туру групи 3 дивізіону А Ліги націй. Поєдинок пропустив лідер діючих чемпіонів Європи – нападник Кріштіану Роналду.

Команда Фернанду Сантуша повела в рахунку наприкінці першого тайму. Жоау Кансельу прицільно пробив з-за меж штрафного майданчика.

На 58-й хвилині Діогу Жота подвоїв перевагу господарів поля. В середині другого тайму Португалія відзначилася ще раз зусиллями Жоау Фелікса.

У компенсований час команди обмінялися голами. У складі Хорватії відзначився Бруно Петковіч, за Португалію забив Андре Сілва.

Нагадаємо, що Португалія виграла перший розіграш Ліги націй, обігравши в фіналі Нідерланди.

У другому матчі групи 3 Франція на виїзді мінімально обіграла Швецію з рахунком 1:0. Перемогу чинним чемпіонам світу приніс удар Кіліана Мбаппе.

У наступному турі Ліги націй Португалія на виїзді зіграє зі Швецією, Франція вдома прийматиме Хорватію. Поєдинки відбудуться 8 вересня.