Португалія і Іспанія розписали нічию в товариському матчі

Наступного тижня команда Луїса Енріке зіграє з Україною в Лізі націй

Фото - Getty Images

Португалія і Іспанія зіграли внічию у товариському матчі на Жозе Альваладе в Лісабоні.

У першому таймі більше моментів для взяття воріт мали іспанці, які завдали 11 ударів по воротах. Португальці відповіли чотирма, але жодного разу не пробили у ворота.

Після перерви моментів було вже менше, проте жодній з команд відзначитися в цей вечір не вдалося.

На черзі у Іспанії домашній матч Ліги націй проти Швейцарії в суботу, 10 жовтня. Наступного тижня, 13 жовтня, команда Луїса Енріке зіграє в Києві з Україною.

Португалія у неділю зіграє в Лізі націй проти Франції. Ле Бле зараз закінчують товариський матч з Україною, громлячи команду Андрія Шевченка (5:1).