Португалія розбила Андорру в товариському матчі

Роналду забив лише один гол

У товариському матчі збірна Португалії легко впоралася з командою Андорри на своєму полі – 7:0.

Ще в першому таймі португальці забили двічі зусиллями Педру Нету і Пауліньо. А вже після перерви голи Ренату Санчеса, Пауліньо, автогол Емілі Гарсії і м’яч Жоау Фелікса зробили рахунок непристойним.

Капітан португальців Кріштіану Роналду вийшов на поле у ​​другому таймі і зумів забити шостий м’яч у цій грі.

У наступному матчі в рамках Ліги націй Португалія зіграє з Францією, а Андорра буде грати проти Мальти.

Товариський матч
Португалія – ​​Андорра 7:0 (2:0)

Голи: Нету, 8, Пауліньо, 29, 61, Санчес, 56, Гарсія, 76 (автогол), Роналду, 85, Жоау Фелікс, 88