Румунія перемогла Австрію, Норвегія розбила Північну Ірландію в дивізіоні В Ліги націй

Румунська збірна вийшла в лідери своєї групи.

Фото - Getty Images

У матчі другого туру групи 1 дивізіону В Ліги націй збірна Австрії на своєму полі несподівано поступилася команді Румунії (2:3).

Гості відкрили рахунок на самому початку поєдинку – відзначився Денис Алібек. Австрійцям вдалося забити м’яч у відповідь на 17-й хвилині зусиллями Крістофа Баумгартнера.

Вже після перерви Румунія знову вийшла вперед завдяки голу Драгоса Грігоре, а в середині другого тайму Олександру Максим забив третій гол гостей у цій грі. Карім Онісво на 81-й хвилині скоротив відставання в рахунку, але на більше господарів поля не вистачило.

У паралельному матчі групи збірна Норвегії на виїзді впевнено розібралася з командою Північної Ірландії (5:1).

За стартові сім хвилин суперники забили три голи: у норвежців забивали Мохамед Ельюнуссі і Ерлінг Холанд, а у господарів відзначився Падді Макнейра. Після цього забивали лише гості: дубль оформив Холанд, також два м’ячі забив Олександр Сорлот.

Після двох турів лідирує в групі 1 команда Румунії – в її активі 4 очки. Другими йдуть австрійці (3 очки), а третіми норвежці (3 очки). Збірна Північної Ірландії займає четверте місце з одним очком в активі.