Тимчик забив дебютний гол за збірну України

Захисник відкрив рахунок у матчі Ліги націй з Вірменією

Тимчик забив дебютний гол за збірну України - Ліга націй

Александр Тымчик, uaf.ua

Український захисник Олександр Тимчик забив свій дебютний гол у матчах за національну збірну. Футболіст відкрив рахунок у матчі України з Вірменією у Лізі націй.

На 22-й хвилині поєдинку після гарної комбінації українців Олександр Зубков прорвався крізь оборону Вірменії та прострілив на протилежну штангу. Тимчик у падінні дістався передачі і відправив м’яч у кут воріт.

У другому таймі захисник знову відзначився результативною дією. Тимчик повернув “борг” Зубкову, віддавши гольовий пас на Олександра.

Олександр дебютував за національну збірну у вересні 2020 року у матчі Ліги націй зі Швейцарією (2:1). Поєдинок з Вірменією – одинадцятий для захисника у складі збірної України.

Іде другий тайм поєдинку Вірменія – Україна. Рахунок у матчі – 2:0 на користь команди Олександра Петракова.