Туреччина у видовищному матчі обіграла Росію в Лізі націй

В іншому матчі групи Угорщина і Сербія зіграли внічию

Дженк Тосун. Фото - Getty Images

У матчі п’ятого туру групи 3 Дивізіону B Ліги націй збірна Туреччини на своєму полі перемогла команду Росії – 3:2.

Гості першими вийшли вперед після точного удару Дениса Черишева на початку матчу, але вже через кілька хвилин росіяни залишилися в меншості – пряму червону картку отримав Андрій Семенов. До перерви збірна Туреччини встигла провести два голи зусиллями Кенана Карамана і Дженгіза Ундера.

У другому таймі Дженк Тосун з пенальті забив третій м’яч, на що Росія зуміла відповісти лише голом у виконанні Далера Кузяєва.

У другому матчі цієї групи Угорщина на своєму стадіоні зіграла внічию з Сербією – 1:1. На гол Неманьї Радоньїч господарі відповіли точним ударом Жольта Кальмара.

Після п’яти зіграних турів Росія займає перше місце в групі і випереджає другу Угорщину за додатковими показниками. У обох команд по 8 очок. У Туреччині 6 пунктів, у Сербії – 3. В заключному турі росіяни на виїзді зіграють з сербами, а угорці приймуть турків.