Україна з боєм поступилася Німеччині в Лізі націй

Німці обійшли команду Шевченка в турнірній таблиці

Украина - Германия, Getty Images

Збірна України з рахунком 1:2 поступилася в грі третього туру дивізіону А Ліги націй проти Німеччини. Матч проходив з глядачами, яких зібралося близько 20 тисяч – були розкуплені всі доступні квитки.

Німці відкрили рахунок в поєдинку на 20-й хвилині: з передачі від Антоніо Рюдигера м’яч в сітку воріт синьо-жовтих відправив Маттіас Гинтер. Перша половина завершилася з мінімальним відставанням.

На самому початку другого тайму команда Йоахіма Льова забила другий м’яч. На 49-й хвилині після грубої помилки Георгія Бущана відзначився Леон Горецька. При цьому воротар часто виручав свою команду, роблячи відмінні сейви.

Україна активізувалася до кінцівці зустрічі. Зюле зробив неточний підкат і збив у своєму штрафному Романа Яремчука, а підійшовший до точки Руслан Маліновський впевнено переграв Нойєра на 77-й хвилині.

Німці обійшли Україну в турнірній таблиці 4-ї групи дивізіону А, тепер у Бундестім 5 очок, а у синьо-жовтих – 3. Як і раніше лідирує в квартеті Іспанія (7 очок), яка сьогодні з рахунком 1:0 перемогла Швейцарію (1 очко).

Вже 13 жовтня на НСК Олімпійський підопічні Шевченка спробують реабілітуватися за поразку в матчі з іспанцями.