Повне знищення. Аякс забив 13 сухих голів у ворота Венло

19-річний Траоре відзначився п'ять разів

Аякс

Фото - Getty Images

У матчі 6-го туру чемпіонату Нідерландів Аякс на виїзді розгромив Венло з неймовірним рахунком 13:0.

Гості зняли всі питання про переможця зустрічі, забивши чотири м’ячі до перерви. Дубль зробив 19-річний Лассіна Траоре, ще по голу на свій рахунок записали Юрген Еккеленкамп і Душан Тадіч.

На початку другого тайму Венло залишився в меншості. Червону картку отримав Крисчен Кум. Аякс скористався чисельною більшістю і до кінця зустрічі відзначився ще дев’ять разів.

Відзначимо, що всього в матчі Траоре забив п’ять голів, а 37-річний Клаас-Ян Хунтелаар оформив дубль.

Аякс став першою командою в історії елітного дивізіону чемпіонату Нідерландів, яка забила 13 голів в одному матчі. Амстердамці побили власний рекорд – в 1972 році Аякс переміг Віттесс з рахунком 12:1.

Аякс очолює турнірну таблицю чемпіонату Нідерландів, Венло йде на 10-й позиції.

У наступному матчі 27 жовтня Аякс зустрінеться з Аталантою Руслана Малиновського в Лізі чемпіонів.

Чемпіонат Нідерландів. 6-й тур

Венло – Аякс – 0:13 (0:4)
Голи: Еккеленкамп, 13, 57, Траоре, 17, 32, 54, 65, 87, Тадіч, 44, Ентоні, 55, Блінд, 59, Хунтелаар, 74 (пен.), 76, Мартінес, 78
Вилучення: Кум, 52