Портленд Тімберз стали чемпіонами МЛС, в фіналі обігравши Орландо Сіті

Друге чемпіонство команди в історії.

Портленд Тимберз, Getty Images

У фіналі плей-офф МЛС Портленд Тімберз з рахунком 2:1 обіграв Орландо Сіті. Команда зі штату Орегон виграла чемпіонат.

Портленд вийшов вперед на 27-й хвилині після голу Ларріса Мабіали, проте ще в першій половині рахунок зрівняв Маурісіо Перейра. Переможний м’яч Тімберз забили на 66-й хвилині зусиллями Даріо Зубарича.

До цього Портленд лише одного разу вигравав МЛС. Свій дебютний титул Лісоруби виграли в 2015 році, в фіналі обігравши Коламбус Крю (2: 1).

По ходу нинішнього плей-офф МЛС Тімберз пройшли Цинцинатті (2: 1), Нью-Йорк Сіті (3: 1) і Філадельфію Юніон (2: 1). Відзначимо, що в регулярному чемпіонаті команда посіла лише третє місце Західної конференції.