Новачок Динамо Белуце був видалений у першому таймі матчу за збірну Румунії U-21

До 35-ї хвилини хавбек отримав дві жовті картки

Тудор Бэлуцэ. Фото - Getty Images

Новачок Динамо Тудор Белуце отримав червону картку в грі за молодіжну збірну Румунії.

21-річний півзахисник заробив дві жовті картки до 35-ї хвилини матчу проти Мальти. До моменту видалення Белуце Румунія вже забила два м’ячі, після – відзначилася ще двічі.

Зараз в матчі триває другий тайм – румуни перемагають Мальту з рахунком 4:1. Паралельно проходить другий матч відбору на Євро-2021 групи 8 між збірними України і Північної Ірландії (0:0).

Белуце перейшов в Динамо з Брайтона на правах річної оренди з правом подальшого викупу. Дебютувати в складі киян півзахисник може в матчі проти Руху в найближчу суботу.