Південнокорейський Ульсан виграв Лігу чемпіонів Азії

У фінальному матчі Ульсан обіграв Персеполіс

Ульсан. Фото - Getty Images

Представник Південної Кореї Ульсан став переможцем Ліги чемпіонів Азії. У фіналі корейська команда перемогла Персеполіс з Ірану з рахунком 2:1.

Персеполіс повів в рахунку в кінцівці першого тайму після точного удару Мехді Абді Кара. Ульсан відігрався на 45+4 хвилині зусиллями Нега. Після перерви бразилець приніс перемогу південнокорейської команді, реалізувавши пенальті.

Ульсан виграв азіатську Лігу чемпіонів удруге в історії. Раніше клуб став переможцем турніру в 2012 році.

Персеполіс програв другий фінал Ліги чемпіонів Азії. У 2018 році іранська команда поступилася Касимі Антлерс (0:2, 0:0).

У лютому 2021 року Ульсан зіграє на клубному чемпіонаті світу, який пройде в Катарі. Раніше на турнір вийшли Баварія, Аль-Ахлі, Окленд Сіті і Аль-Духаіль.