Анчелотті: Лунін нічого не міг зробити в тих ситуаціях, голи – це не його вина

Українець пропустив чотири м'ячі у поєдинку з Вільярреалом

Анчелотті: Лунін нічого не міг зробити в тих ситуаціях, голи – це не його вина - Чемпіонат Іспанії

Андрей Лунин, фото - Getty Images

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті не став звинувачувати українського голкіпера Андрія Луніна у чотирьох пропущених м’ячах у поєдинку з Вільярреалом (4:4).

“Мені сподобалася його гра. Він нічого не міг вдіяти з пропущеними голами. Добре грав ногами. У голах немає його вини”, – сказав італієць.

Бланкос впевнено вигравали у першому таймі з рахунком 4:1. Після перерви Вільярреал зумів відігратися та врятувати нічию. Чотири голи у ворота Луніна забив форвард Александер Серлот.

Дивіться також: Вільярреал – Реал Мадрид. Відео огляд матчу за 19 травня

Цього сезону Лунін провів 31 матч за мадридців у всіх турнірах. Український воротар пропустив у них 32 м’ячі та 12 поєдинків відіграв “на нуль”.

Реал дограє сезон у Прімері у статусі чемпіона. В останньому турі мадридці приймуть Бетіс 25 травня.

Джерело: Marca