Атлетик вирвав перемогу в матчі з Севільєю

Баски майже весь матч програвали, але в кінцівці забили два м'ячі

Атлетик, Getty Images

Атлетик Більбао в домашньому матчі восьмого туру Прімери зумів впоратися з Севільєю, перемігши з мінімальною перевагою – 2:1.

Гості вже на 9-й хвилині повели в рахунку після голу Юссефа Ен-Несірі і виграли перший тайм, але в другій половині Атлетик відповів двома забитими м’ячами.

На 76-й хвилині Ікер Муніаін зрівняв рахунок в матчі з андалусійцами, а на 86-й хвилині перемогу для Атлетика вирвав Охіан Санчет.

Баски піднялися на десяте місце турнірної таблиці, а Севілья опустилася на 14-й рядок. У наступному турі Атлетик зіграє з Вальядолідом, а команда Хулена Лопетегі спершу зустрінеться в ЛЧ з Краснодаром, після чого буде протистояти Осасуні.