Атлетик здобув вольову перемогу над Барселоною і виграв Суперкубок Іспанії

Мессі був видалений в кінцівці поєдинку

Барселона - Атлетик. Фото - Getty Images

У Севільї відбувся вирішальний поєдинок Фіналу чотирьох Суперкубка Іспанії між Барселоною і Атлетиком.

Команди обмінялися голами в кінцівці першого тайму. Антуан Грізманн вивів каталонців уперед, а Оскар Де Маркос зрівняв рахунок.

На 57-й хвилині Атлетик забив ще один м’яч, але гол Рауля Гарсії був скасований після перегляду відеоповтору. На 77-й хвилині Грізманн замкнув простріл Жорді Альби і повернув перевагу Барселоні.

Утримати переможний рахунок команді Рональда Кумана не вдалося. На 90-й хвилині Атлетик відігрався зусиллями Асьєра Вільялібре.

На початку першого екстра-тайму баски повели в рахунку після точного удару Іньякі Вільямса. М’яч нападника став вирішальним у поєдинку, адже Барселоні не вдалося відігратися. У кінцівці поєдинку був вилучений лідер каталонців Ліонель Мессі.

Атлетик знову обіграв Барселону у фіналі Суперкубка Іспанії. У 2015 році баскська команда розгромила синьо-гранатових за сумою двох зустрічей – 4:0 і 1:1.

Атлетик виграв Суперкубок Іспанії втретє в історії. Барселона тріумфувала в турнірі рекордні 13 разів.

У півфіналі Суперкубка Іспанії Атлетик обіграв чинного чемпіона Іспанії мадридський Реал (2:1). Барселона в 1/2 фіналу в серії післяматчевих пенальті перемогла Реал Сосьєдад.