Атлетіко мінімально переміг Ельче і вирвався в лідери Прімери

У команди Дієго Сімеоне максимум очок після двох турів
Эспаньол - Атлетико когда где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Испании

Атлетико, Getty Images

Атлетіко виграв другий матч поспіль на старті Ла Ліги, мінімально перемігши вдома Ельче – 1:0.

Єдиний м’яч у цій зустрічі Матрацники забили в першому таймі. На 39-й хвилині з передачі Родріго Де Поля відзначився Анхель Корреа.

Діючі чемпіони Прімери вирвалися на перше місце, однак зрівнятися за очками з Атлетіко ще в цьому турі можуть відразу дві команди – Реал і Севілья. Ельче в першому турі зіграв внічию і має в своєму активі одне очко.

У наступному матчі команда Дієго Сімеоне 29 серпня зіграє з Вільярреалом, а Ельче днем ​​раніше зустрінеться з Севільєю.