Атлетіко на своєму полі розгромив Кадіс і порівнявся з Сосьєдадом на вершині Ла Ліги

Команда Сімеоне поки не програвала в поточному розіграші чемпіонату Іспанії

Атлетико Кадис

Фото - Getty Images

Атлетіко на Ванда Метрополітано впевнено переміг Кадіс (4:0) в 9-му турі Ла Ліги.

У першому таймі Атлетіко відзначився двічі зусиллями Жоау Фелікса і Маркоса Льоренте. Після перерви третій гол Матрацників в матчі забив Луїс Суарес. Остаточний рахунок зустрічі встановив Фелікс.

Атлетіко поки не програвав в поточному розіграші Ла Ліги, вигравши п’ять матчів, і двічі зігравши внічию. Матрацники йдуть на першому місці турнірної таблиці, випереджаючи Реал Сосьєдад за додатковими показниками. Кадіс розташувався на шостій позиції.

У наступному турі Атлетіко 21 листопада вдома прийме Барселону, Кадіс 22 листопада зіграє з Сосьєдадом.