Атлетіко поступився Леванте і повернув інтригу в чемпіонську гонку Прімери

Команда Сімеоне на шість очок випереджає Реал

Атлетико - Леванте. Фото - Getty Images

Атлетіко на Ванда Метрополітан програв Леванте (0:2) в 24-му турі чемпіонату Іспанії. Це перша поразка Матрацників в Прімері з 12 грудня минулого року, коли команда Дієго Сімеоне в дербі поступилася Реалу (0:2).

На 30-й хвилині поєдинку Хосе Луїс Моралес вивів Леванте вперед. Після перерви Матрацники створили кілька небезпечних моментів, але відігратися команді Дієго Сімеоне не вдалося. У компенсований час Хорхе де Фрутос встановив остаточний рахунок зустрічі.

Леванте відібрав очки в Атлетіко вдруге за тиждень. У минулу середу команди не виявили сильнішого (1:1) в перенесеному матчі 2-го туру Прімери.

Команда Сімеоне лідирує в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи Реал на шість очок. Бланкос сьогодні зіграють проти Вальядоліда (початок – о 22:00). Леванте піднявся на восьму позицію.

23 лютого Атлетіко зіграє з Челсі в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Леванте 26 лютого прийме Атлетик в Прімері.