Атлетіко став чемпіоном Іспанії в сезоні 2020/21

11-й чемпіонський титул Матрацників в історії

Атлетико - чемпион 2020/21, Getty Images

Мадридський Атлетіко в останньому турі Ла Ліги переміг Вальядолід з рахунком 2:1 і став чемпіоном Іспанії сезону 2020/21.

До останнього туру на чемпіонство також претендував мадридський Реал, однак перемога Матрацників означала їх перемогу в Прімері незалежно від результатів інших ігор. Бланкос в результаті вирвали перемогу у Вільярреала – 2:1.

Перший тайм Атлетіко програв Вальядоліду 0:1, гол забив Оскар Плано. У другому таймі команда Дієго Сімеоне зуміла переломити хід гри і перемогти – відзначилися Анхель Корреа і Луїс Суарес.

В результаті Матрацники набрали 86 очок за підсумками 38 турів. У другого Реала – 84 очка, третя Барселона фінішувала з 79 пунктами в активі.

Для Атлетіко чемпіонство стало 11-м в історії. До цього мадридці в останній раз вигравали золоті медалі в сезоні 2013/14 під керівництвом того ж Сімеоне.