Атлетико в гостях розгромив Кадіс у матчі із п’ятьма голами

Усі голи команди забили у другому таймі

Кадіс - Атлетіко 1:4 огляд матчу, відео голів за 29 листопада

Кадис - Атлетико, фото - Getty Images

У матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії Атлетіко на виїзді впевнено розібрався із Кадісом – 4:1.

Перший тайм завершився без забитих голів. Але після перерви мадридці зуміли тричі влучити в чужі ворота: відзначилися Томас Лемар, Антуан Грізманн і Анхель Корреа.

А на останніх хвилинах гри суперники обмінялися голами: у складі Кадіса забив Лосано, а остаточний рахунок у атаці у відповідь встановив Матеус Кунья.

Завдяки цій перемозі Атлетіко тепер посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги. Кадіс знаходиться на 17-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Іспанії Атлетіко гратиме з Мальоркою, а Кадіс зіграє проти Ельче.