Атлетіко зробив вражаючий камбек у матчі з Валенсією, забивши два голи у компенсований час

Команда Сімеоне поступалася 0:2 після першого тайму

Атлетіко - Валенсія 3:2 огляд матчу, відео голів за 22 січня

Атлетико - Валенсия. Фото - Getty Images

Атлетіко здобув вольову перемогу над Валенсією (3:2) у домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

У середині першого тайму Кажани вийшли вперед після точного удару Юнуса Муси. Перед перервою Уго Дуро подвоїв перевагу Валенсії.

Утримати переможний рахунок гостям не вдалося. На 64-й хвилині Атлетіко скоротив відставання зусиллями Матеуса Куньї. У компенсований час Анхель Корреа та Маріо Ермосо принесли Матрацникам перемогу.

Атлетико займає четверте місце в чемпіонаті і поступається 13 очок лідируючому Реалу. Валенсія залишилася на дев’ятій позиції.

У наступному турі 6 лютого Атлетіко на виїзді зіграє проти Барселони, а Валенсія вдома прийме Реал Сосьєдад.