Барселона мінімально програла Атлетіко перед матчем з Динамо в Лізі чемпіонів

Матрацники скористалися помилкою тер Штегена

Атлетико - Барселона. Фото - Getty Images

Атлетіко на Ванда Метрополітан мінімально переміг Барселону в центральному матчі 10-го туру Прімери.

На початку зустрічі команди обмінялися гольовими моментами, але рахунок на табло не змінився. У кінцівці першого тайму Атлетіко вийшов вперед після помилки Марка-Андре тер Штегена. Яннік Феррейра-Карраско обіграв німецького воротаря, який вибіг далеко за межі штрафного, і відправив м’яч у порожні ворота.

Після перерви Барселона не зуміла відігратися. Як підсумок, перемога Атлетіко з рахунком 1:0.

Команда Дієго Сімеоне набрала 20 очок і порівнялася з Реалом Сосьєдад на вершині Прімери. Барселона з 11 очками йде на 10-й позиції.

24 листопада Барселона в Києві зіграє проти Динамо в рамках 4-го туру Ліги чемпіонів. Біло-сині сьогодні перемогли Інгулець (2:0). Атлетіко 25 листопада вдома прийме Локомотив.