Барселона на виїзді здобула перемогу над Бетісом в матчі з п’ятьма голами

Синьо-гранатові порівнялися з Реалом

Бетис - Барселона. Фото - Getty Images

Барселона здобула вольову перемогу над Бетісом (3:2) в гостьовому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Господарі поля повели в рахунку в кінцівці першого тайму зусиллями Борхи Іглесіаса. На 59-й хвилині Барселона відігралася після точного удару Ліонеля Мессі. Відзначимо, що аргентинець забив через дві хвилини після виходу на заміну.

В середині другого тайму автоголом відзначився гравець Бетіса Віктор Руїс. На 75-й хвилині іспанський захисник господарів поля зрівняв рахунок.

Команді Рональда Кумана вдалося вирвати перемогу в матчі. На 87-й хвилині Трінкау приніс три очки синьо-гранатовим.

Барселона набрала 43 очки і порівнялася з Реалом, який займає друге місце в Прімері. Бетіс залишився на сьомій позиції.

10 лютого Барселона проведе перший матч 1/2 фіналу Кубка Іспанії проти Севільї. Бетіс 14 лютого зіграє проти Вільярреала в чемпіонаті.