Барселона на виїзді зіграла внічию з Атлетиком

Депай забив дебютний гол за каталонців

Атлетик - Барселона. Фото - Getty Images

Барселона зіграла внічию з Атлетиком з Більбао в матчі 2-го туру Прімери – 1: 1.

У першому таймі Атлетик створив кілька небезпечних моментів біля воріт Барселони, але повести в рахунку господарям поля не вдалося. Після перерви Леви все ж вийшли вперед – Іньіго Мартінес замкнув подачу Ікера Муніаїна з кутового.

Каталонці відігралися на 75-й хвилині. Дебютний гол за каталонців забив літній новачок синьо-гранатових Мемфіс Депай.

На 90+3-й хвилині Барселона залишилася в меншості – пряму червону картку отримав Ерік Гарсія.

Барселона з чотирма очками тимчасово очолила Прімеру. Атлетик набрав два очки і займає дев’яту позицію.

29 серпня Барселона вдома прийматиме Хетафе. Атлетик днем ​​раніше зіграє проти Сельти.