Барселона розгромила Атлетік і виграла Кубок Іспанії

Перший трофей каталонців під керівництвом Кумана

Барселона - Хетафе где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Барселона. Фото - Getty Images

Барселона впевнено перемогла Атлетик (4:0) у фіналі Кубка Іспанії 2020/21.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Барселона зняла всі питання про переможця зустрічі.

Протягом 12 хвилин каталонці відзначилися чотири рази. Дубль зробив Ліонель Мессі, ще по голу забили Антуан Грізманн і Френкі де Йонг.

Барселона стала переможцем Кубка Іспанії в рекордний 31-й раз. Це перший титул каталонців під керівництвом Рональда Кумана і після повернення Жоана Лапорти на пост президента клубу.

Атлетик програв у вирішальному матчі турніру вдруге за місяць. На початку квітня Леви поступилися Реалу Сосьєдад (0:1) в перенесеному фіналі Кубка Іспанії сезону 2019/2020. Всього Атлетик 23 рази ставав володарем трофея.