Барселона в більшості вирвала перемогу над Вальядолідом на останніх хвилинах

Команда Кумана наблизилася до Атлетіко на відстань одного очка

Барселона - Вальядолид. Фото - Getty Images

Барселона на Камп Ноу мінімально перемогла Вальядолід (1:0) в матчі 29-го туру Прімери.

У першому таймі синьо-гранатові декілька разів загрожували воротам суперника, але повести в рахунку господарям поля не вдалося. На 79-й хвилині Вальядолід залишився в меншості – пряму червону картку отримав Оскар Плано.

Барселона скористалася чисельною більшістю і здобула перемогу в матчі. Три очки каталонцям приніс гол Усмана Дембеле.

Команда Рональда Кумана повернулася на друге місце в Прімері, випереджаючи Реал на два очки. Відставання Барселони від лідируючого Атлетіко становить одне очко. Вальядолід займає 16-у позицію.

У наступному турі Барселона 10 квітня на виїзді зіграє проти мадридського Реала. Вальядолід 11 квітня вдома прийматиме Гранаду.