Барселона в неймовірному матчі з вісьмома голами перемогла Гранаду і вийшла у півфінал Кубка Іспанії

Каталонці здійснили камбек в основний час і перевели матч в овертайм

Гранада - Барселона. Фото: Getty Images

Барселона в поєдинку 1/4 фіналу Кубка Іспанії зуміла дотиснути Гранаду в овертаймі — 5:3.

Блаугранас несподівано пропустили два голи від Кенеді і Сольдадо. Втім, команді Рональда Кумана вдалося перевести матч в овертайм — на 88-й хвилині відзначився Грізманн, в компенсований час забив Альба.

У першому додатковому таймі команди знову обмінялися голами: Феде реалізував пенальті, а Грізманн скористався передачею Альби.

Барселона зуміла вирвати перемогу вже в другому екстра-таймі. Спершу забив Де Йонг на 108-й хвилині, а через п’ять хвилин відзначився Альба.

• Кубок Іспанії. 1/4 фіналу

Гранада — Барселона — 3:5 (1:0)

Голи: Кенеді, 33, Сольдадо, 47, Феде, 103 (пен.) — Грізманн, 88, 100, Альба, 90+2, 113, де Йонг, 108