Дебютний гол Алехандро Гомеса допоміг Севільї розгромити Хетафе

Хетафе догравав зустріч удесятьох

Севилья – Боруссия Д где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Севилья. Фото - Getty Images

Севілья впевнено обіграла Хетафе (3:0) в домашньому матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

На 35-й хвилині Севілья повела в рахунку, але гол Лукаса Окампоса був скасований після перегляду відеоповтору. Після перерви захисник Хетафе Джені Даконам отримав червону картку і залишив команду в меншості. На 57-й хвилині було видалено і головні тренери команд – Хулен Лопетегі і Хосе Бордалас.

В середині другої половини зустрічі Мунір Ель-Хаддад вивів нервіонців вперед. У кінцівці зустрічі Севілья відзначилася ще двічі. Голи на рахунку новачка Алехандро Гомеса і Юссефа Ен-Несірі.

Севілья піднялася на третє місце в Прімері, випереджаючи Барселону на два очки. Синьо-гранатові 7 лютого на виїзді зіграють проти Бетіса. Хетафе займає 12-у позицію.

10 лютого Севілья зіграє з Барселоною в півфіналі Кубка Іспанії. Хетафе днем ​​раніше зустрінеться з Реалом в перенесеному матчі 1-го туру Прімери.