Дубль Мессі допоміг Барселоні розгромити Гетафе

Команда Кумана повернулася на третє місце у Прімері

Вильярреал - Барселона где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Барселона. Фото - Getty Images

Барселона на своєму полі впевнено перемогла Гетафе (5:2) в матчі 31-го туру Прімери.

Каталонці вийшли вперед вже на 8-й хвилині зустрічі після точного удару Ліонеля Мессі. Гетафе швидко відігрався – автоголом відзначився захисник Барселони Клеман Ленгле.

На 28-й хвилині вже захисник Гетафе Софіан Шакла відправив м’яч у свої ворота, а через п’ять хвилин відзначився Мессі.

В середині другого тайму гості скоротили відставання – Енес Унал реалізував пенальті. Однак зрівняти рахунок Гетафе не вдалося. У кінцівці зустрічі Барселона забила ще два голи зусиллями Рональда Араухо і Антуана Грізманн.

Барселона повернулася на третє місце в Прімері. Команда Рональда Кумана на п’ять очок відстає від лідируючого Атлетіко, але у каталонців є гра у запасі. Гетафе займає 15-у позицію.

У наступному турі 25 квітня Барселона на виїзді зіграє проти Вільярреала, а Гетафе зустрінеться з Уескою.

• Прімера. 31-й тур

Барселона – Гетафе – 5:2 (3:1)
Голи: Мессі, 8, 33, Шакла, 28 (автогол), Араухо, 87, Грізманн, 90+3 (пенальті) – Ленгле, 12 (автогол), Унал, 69 (пенальті)