Гол Зозулі приніс Альбасете нічию зі Спортингом

Шикарний матч від українця.

Роман Зозуля Альбасете Сегунда

Роман Зозуля, Фото - Getty Images

Альбасете українського форварда Романа Зозулі зіграв внічию в домашньому матчі 39-го туру Сегунди проти хіхонського Спортинга – 1:1.

Гості вийшли вперед на 22-й хвилині після голу Гарсії. Паритет в матчі відновив Зозуля – українець забив на 69-й хвилині після передачі Хіменеса.

Відзначимо, що перший гол Зозулі в матчі був скасований на 62-й хвилині після перегляду відеоповтору.

Всього на рахунку українця в поточному сезоні 35 матчів за Альбасете, в яких 30-річний форвард відзначився чотирма голами і двома ассистами.

Альбасете продовжив безпрограшну серію в Сегунді до семи матчів. У наступному турі команда Зозулі 13 липня зіграє проти Ельче.