Голи Мессі і Грізманна принесли Барселоні перемогу над Атлетиком

Каталонці зрівнялися за очками з Реалом

Барселона — Атлетик, фото — Getty Images

Барселона мінімально обіграла Атлетик в центральному матчі 21-го туру Прімери.

Каталонці вийшли вперед завдяки точному удару Ліонеля Мессі, для якого цей гол став 650-м у футболці блаугранас.

Атлетик відігрався на старті другого тайму після автоголу Жорді Альби, але на 75-й хвилині Антуан Грізманн приніс перемогу Барселоні.

Сьогоднішня зустріч Барселони і Атлетика стала третьою в січні. На початку місяця команда Рональда Кумана виграла в перенесеному матчі Прімери (3:2), але потім баски з аналогічним рахунком взяли реванш у фіналі Суперкубка Іспанії.

Барселона зрівнялася за очками з Реалом, але відстає від Атлетіко на 10 балів. Атлетик завершив тур на 11-му місці.

У наступному турі Барселона зіграє з Бетісом на виїзді, Атлетик Більбао зустрінеться з Валенсією.