Іско поскаржився на Зідана і малу кількість ігрового часу в Реалі

Іспанець в новому сезоні відіграв лише 147 хвилин

Иско, Getty Images

Півзахисник мадридського Реала Іско висловився з приводу своєї ситуації в команді. За його словами, Зідан дає йому занадто мало ігрового часу.

“Якщо Зідану доводиться мене міняти, то він це робить на 50-й або 60-й хвилині гри. Іноді навіть в перерві. Але коли він випускає мене на поле, то це відбувається на 80-й хвилині”, – поскаржився Іско.

28-річний атакуючий півзахисник виступає за Реал з 2013 року, куди перейшов з Малаги. При цьому іспанець є вихованцем Валенсії.

Сумарно Іско зіграв за мадридців більше 300 матчів. У нинішньому сезоні він взяв участь в чотирьох іграх команди Зідана, провівши на полі 147 хвилин.

Реал йде другим у турнірній таблиці Ла Ліги після шести зіграних матчів, маючи гру в запасі. У Лізі чемпіонів бланкос стартували з домашньої поразки від Шахтаря (2: 3) і незабаром зіграють з менхенгладбахською Боруссією.