Леванте — Атлетіко — 1:1. Матрацники на шість очок випереджають Реал

Команда Сімеоне втратила важливі очки

Леванте Атлетико

Леванте - Атлетико. Фото - Getty Images

Атлетіко на виїзді зіграв внічию з Леванте (1:1) в перенесеному матчі другого туру Прімери.

Господарі поля вийшли вперед на 17-й хвилині зустрічі зусиллями Еніса Барді. Атлетіко відігрався наприкінці першого тайму після точного удару Маркоса Льоренте.

Після перерви Матрацники створили кілька небезпечних моментів, але здобути три очки гостям не вдалося. Відзначимо, що наприкінці зустрічі через офсайд був скасований гол Сауля Ньїгеса.

Атлетіко лідирує в Прімері, випереджаючи Реал на шість очок. У Матрацників залишається гра в запасі. Леванте йде на 11-й позиції.

20 лютого Атлетіко вдома зіграє проти Леванте в рамках 24-го туру чемпіонату Іспанії.