Лідер Прімери Реал Сосьєдад в більшості втратив перемогу над Атлетиком, пропустивши у компенсований час

Команди не виявили найсильнішого у баскському дербі

Реал Сосьєдад - Атлетік 1:1 огляд матчу, відео голів за 31 жовтня

Реал Сосьедад - Атлетик. Фото - Getty Images

Реал Сосьєдад у баскському дербі зіграв унічию з Атлетиком (1:1) у 12-му турі чемпіонату Іспанії.

До перерви команди голів не забивали. На 58-й хвилині Александер Ісак реалізував пенальті та вивів Сосьєдад вперед.

На 84-й хвилині другу жовту картку отримав захисник Атлетіко Іньїго Мартінес. А у компенсований час Леви відігралися зусиллями Ікера Муніаїна.

Реал Сосьєдад одноосібно очолив Прімеру, випереджаючи мадридський Реал та Севілью на одне очко. У Бланкос та нервіонців є гра в запасі. Атлетик посідає восьме місце.

У наступному турі Прімери Сосьєдад на виїзді зіграє проти Осасуни, а Атлетік вдома прийме Кадіс.