Мессі вперше в клубній кар’єрі був вилучений з поля

Аргентинця вилучили у фінальному матчі за Суперкубок Іспанії

Лионель Месси и Рональд Куман. Фото: Getty Images

Форвард Барселони Ліонель Мессi пропустить дограв вчорашній матч фіналу Суперкубка Іспанії проти Атлетика (2: 3).

Аргентинець був вилучений на заключній хвилині другого екстра-тайму. Для Ліонеля це видалення стало першим за всю клубну кар’єру.

Нагадаємо, що Мессі виступає в складі Барселони з 2003 року. У поточному сезоні на рахунку 33-річного гравця 22 матчі, в яких форвард забив 14 голів і віддав два ассисти.

У турнірній таблиці Ла Ліги команда Рональда Кумана посідає третє місце. На цьому тижні блаугранас проведуть дві зустрічі – в Кубку Короля з Корнелією (21 січня) і в чемпіонаті Іспанії проти Ельче (24 січня).