Ов’єдо з Луніним на виїзді переграв Сарагосу

Три голи - в компенсований час.

Сарагоса - Реал Овьедо. Фото: twitter.com/RealZaragoza

Український голкіпер Реала Ов’єдо Андрій Лунін допоміг команді на виїзді переграти Сарагосу в матчі 40-го туру Сегунди (4:2).

Ов’єдо двічі відзначився в першому таймі – на 15-й хвилині забив Обенг, через півгодини відзначився Сангальі.

Після перерви Ов’єдо ще двічі забив у ворота господарів. На 79-й хвилині гол провів Барсенас, а в компенсований час фінальний рахунок зустрічі встановив Ортуно.

Уже після голу Ортуно, Сарагоса двічі відзначилася у воротах Луніна – на 94-й хвилині передачею Кагави скористався Лінарес, а через три хвилини Кагава успішно реалізував пенальті.

Українець приєднався до Ов’єдо в січні на правах оренди з мадридського Реала. Всього Лунін провів 18 матчів в Сегунді, пропустивши 16 голів і п’ять матчів відігравши «на нуль».

Після перемоги над Сарагосою, Реал Ов’єдо за два тури до кінця чемпіонату займає 14-е місце. У наступному поєдинку команда Луніна зіграє вдома проти Сарагоси 17 липня.

Сегунда, 40-й тур

Сарагоса – Реал Ов’єдо – 2:4 (0:2)

Голи: Лінарес, 90+4, Кагава, 90+7 – Обенг, 15, Сангальі, 45, Барсенас, 79, Ортуно, 90+1.

На 47-й хвилині Родрі (Реал Ов’єдо) не реалізував пенальті.