Райо Вальєкано зробив камбек у протистоянні з Жироною і вийшов до Прімери

Бджоли в меншості втримали переможний рахунок

Райо Вальекано. Фото - Getty Images

Райо Вальєкано на виїзді переміг Жірону (2:0) в матчі-відповіді фіналу плей-офф Сегунди за вихід до Прімери.

На 7-й хвилині поєдинку Альваро Гарсія вивів Райо вперед. Перед перервою Оскар Трехо подвоїв перевагу гостей.

На початку другої половини зустрічі Райо залишився в меншості – другу жовту картку отримав Еміліано Веласкес. Жирона не зуміла скористатися чисельною більшістю і упустила путівку до Прімери.

Перший матч протистояння завершився перемогою Жирони – 2:1. За сумою двох зустрічей до Прімери вийшов Райо Вальєкано.

Раніше безпосередньо в елітний дивізіон чемпіонату Іспанії вийшли Еспаньол і Мальорка. Покинули Прімеру Уеска, Вальядолід і Ейбар.