Реал мінімально переміг Севілью після поразки від Шахтаря

Команда Зідана перервала триматчеву серію без перемог в Прімері

Севилья - Реал. Фото - Getty Images

У матчі 12-го туру Прімери Реал на виїзді мінімально обіграв Севілью (1:0).

У першому таймі Реал частіше бив по воротах суперника, але повести в рахунку команді Зінедіна Зідана не вдалося. На 55-й хвилині Бланкос вийшли вперед – автоголом відзначився голкіпер Севільї Буну. Зрівняти рахунок нервіонцям не вдалося.

Команда Зідана перервала триматчеву серію без перемог в чемпіонаті Іспанії. Відзначимо, що в минулий вівторок Бланкос програли Шахтарю (0:2) в Лізі чемпіонів.

Реал набрав 20 очок і піднявся на третє місце Прімери. Севілья з 16 очками йде на п’ятій позиції.

Наступного тижня обидві команди проведуть матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів. Севілья, що вийшла в плей-офф турніру 8 грудня зіграє з Ренном. Реал 9 грудня прийме Боруссію Менхенгладбах.