Реал на виїзді зіграв внічию з Вільярреалом

Бланкос втратили очки у другому матчі чемпіонату поспіль

Вильярреал - Реал. Фото - Getty Images

Реал зіграв внічию з Вільрреалом (1:1) в гостьовому матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії.

Команда Зінедіна Зідана вийшла вперед вже на 2-й хвилині зустрічі. Маріано Діас замкнув подачу Дані Карвахаля.

Вільярреал після перерви заграв активніше і зумів відігратися. Жерар Морено реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Реал з 17 очками йде на четвертому місці Прімери, Вільярреал з 19 очками займає другу позицію.

Наступного тижня Реал 25 листопада на виїзді зустрінеться з Інтером в Лізі чемпіонів. 28 листопада Бланкос вдома приймуть Алавес в Ла Лізі. Вільярреал 29 листопада зіграє з лідером чемпіонату Іспанії Реалом Сосьєдад.