Реал розгромив Алавес в першому матчі після повернення Анчелотті

Бензема зробив дубль

Реал. Фото - Getty Images

Реал на виїзді впевнено переміг Алавес (4:1) в матчі 1-го туру чемпіонату Іспанії.

Після перерви точний удар Каріма Бензема вивів мадридський клуб вперед. На 56-й хвилині Начо Фернандес забив другий гол Реала, замкнувши подачу Луки Модріча.

На 62-й хвилині Бензема відзначився ще одним голом. Через три хвилини Алавес скоротив відставання в рахунку. Хоселу реалізував пенальті, призначений за фол Тібо Куртуа.

Остаточний рахунок зустрічі встановив Вінісіус Жуніор. Бразильцеві асистував літній новачок Реала Давід Алаба.

Український воротар Реала Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних.

Це був перший матч Реала після повернення Карло Анчелотті. По завершенні минулого сезону досвідчений італієць змінив на посту головного тренера команди Зінедіна Зідана.

У наступному турі Реал 22 серпня на виїзді зіграє проти Леванте. Алавес днем ​​раніше прийме Мальорку.