Реал розгромив Валенсію і продовжує гонитву за Барселоною

Мадридці як і раніше відстають на два очки від лідера.

Фото - Getty Images

Реал здобув домашню перемогу над Валенсією (3:0) в заключному матчі 29-го туру іспанської Прімери.

Всі три м’ячі бланкос забили після перерви. На 61-й хвилині передачею Едена Азара скористався Карім Бензема. А на 74-й хвилині подвоїв перевагу Реала Марко Асенсіо, який замкнув простріл Ферлана Менді.

Крапку в поєдинку поставив Бензема. Французький форвард обробив м’яч після ненайкращої передачі Асенсіо і пробив точно в сітку. Під кінець Валенсія ще й залишилися в меншості – пряму червону картку побачив перед собою Лі Кан Ін.

Перемога дозволила Реалу наблизитися на відставання в два очки до Барселони. В активі мадридської команди 64 очки. Валенсія, в свою чергу, йде на восьмій сходинці з 43 очками.

У наступному, 30-му турі, Валенсія зустрінеться з Осасуною, а Реал відправиться в Сан-Себастьян на зустріч з Реал Сосьєдадом. Обидві зустрічі відбудеться в неділю, 21 червня.