Реал Сосьєдад в більшості розгромив Кадіс

Оярсабаль і Ісак зробили по дублю

Реал Сосьедад – Манчестер Юнайтед где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Реал Сосьедад. Фото - Getty Images

Реал Сосьєдад на своєму полі впевнено переміг Кадіс (4:1) в матчі 22-го туру Прімери.

На 26-й хвилині Мікель Оярсабаль вивів Реал вперед, реалізувавши пенальті. Через вісім хвилин капітан господарів поля відзначився ще раз. У кінцівці першого тайму Кадіс залишився в меншості – Маркос Мауро достроково покинув поле.

Після перерви Сосьєдад довів рахунок до розгромного. Дубль зробив Александер Ісак. Кадіс відповів голом Хайро Іск’єрдо.

Сосьєдад перервав чотирьохматчеву серію без перемог в Прімері і займає шосте місце турнірної таблиці чемпіонату Іспанії. Кадіс йде на 13-й позиції.

У наступному турі Прімери Реал Сосьєдад 14 лютого на виїзді зіграє проти Хетафе. Кадіс 15 лютого вдома прийме Атлетик.