Реал став 35-разовим чемпіоном Іспанії

Бланкос виграли титул за чотири тури до кінця сезону

Реал став 35-разовим чемпіоном Іспанії - Чемпіонат Іспанії

Реал. Фото - Getty Images

Реал на своєму полі розгромив Еспаньйол (4:0) в матчі 34-го туру Прімери та достроково став чемпіоном Іспанії.

У першому таймі Бланкос відзначилися двічі — дубль на рахунку Родріго. Після перерви Марко Асенсіо та Карім Бензема довели рахунок до розгромного.

За чотири тури до кінця сезону Реал випереджає Севілью на 17 очок та Барселону — на 18. У каталонців є гра в запасі, але вони вже втратили математичні шанси наздогнати Бланкос.

Український воротар Реала Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних. Цього сезону він зіграв у двох поєдинках за Бланкос в Кубку Іспанії.

Реал став 35-разовим чемпіоном Іспанії, що є рекордом турніру. У Барселони — 26 чемпіонських титулів.

Це другий трофей команди Карло Анчелотті цього сезону. У січні Реал виграв Суперкубок Іспанії.

4 травня Реал вдома зіграє з Манчестер Сіті в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок закінчився перемогою англійського гранду з рахунком 4:3.