Реал в домашньому Ель Класіко переміг Барселону

Бланкос зрівнялися за очками з Атлетіко

Телеканал Футбол 2 смотреть видеотрансляцию матча Челси - Реал

Фото - Getty Images

У матчі 30-го туру Ла Ліги на стадіоні Альфредо Ді Стефано Реал в Ель Класіко переміг Барселону з рахунком 2:1.

Команді Зінедіна Зідана вдалося забити швидкий м’яч – на 13-й хвилині після прострілу Лукаса Васкеса красивий удар п’ятою в ближній кут завдав Карім Бензема.

На 28-й хвилині вершковим вдалося зміцнити свою перевагу – хороший прямий удар зі штрафного завдав Тоні Кроос. Єдиний м’яч Барселони в матчі на 60-й хвилині забив Оскар Мінгеса, але зрівняти рахунок каталонцям не вдалося.

Реал зрівнявся за очками з мадридським Атлетіко і за додатковими показниками вийшов на перше місце турнірної таблиці Ла Ліги. У цьому турі Матрасникам ще належить зіграти проти Бетіса. Барселона займає третю сходинку, відстаючи від бланкос на одне очко.

У наступному матчі в чемпіонаті Реал зустрінеться з Хетафе 18 квітня, а Барселона буде протистояти цьому ж супернику 22 квітня.