Реал в неймовірному матчі з шістьма голами зіграв внічию з Леванте

Мадридці втратили перші очки в новому сезоні

Леванте — Реал, Getty Images

У матчі 2-го туру Ла Ліги Леванте відібрав очки у мадридського Реала – 3:3. П’ять із шести м’ячів було забито в другому таймі.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою мадридців – на п’ятій хвилині гол забив Гарет Бейл.

У другій половині голи Марті Рохер і Хосе Кампанья швидко вивели Леванте вперед, але потім зрівняв рахунок Жуніор Вінісіус.

Леванте був близький до перемоги після голу Робера П’єра, але в підсумку поєдинок завершився нічиєю: на 85-й хвилині дубль оформив Вінісіус. Господарі завершували матч вже в меншості після видалення Айтора Фернандеса.

Реал упустив шанс зрівнятися з Атлетіко, який має максимум очок після двох турів. Леванте зіграв внічию у другому турі поспіль на старті чемпіонату.