Реал впевнено впорався з Уескою і знову повернув собі перше місце Ла Лізі

Дубль на рахунку Каріма Бензема

Реал - Интер - где смотреть видеотрансляцию матча

Реал, фото - Getty Images

В рамках восьмого туру Ла Ліги мадридський Реал вдома переграв Уеску з рахунком 4:1.

Команда Зінедіна Зідана забила два голи ще в першому таймі – відзначилися Еден Азар і Карім Бензема.

У другому таймі Бензема виступив уже в ролі асистента, віддавши гольову передачу на Федеріко Вальверде. Уеска відповіла голом престижу у виконанні Давида Феррейра, але останнє слово все ж залишилося за мадридцями – в кінцівці матчу Карім оформив дубль.

Реал знову вийшов на перше місце турнірної таблиці Прімери, обійшовши Реал Сосьєдад. Уеска знаходиться в зоні вильоту і йде без перемог після восьми турів.

У наступному матчі чемпіонату Реал 8 листопада на виїзді гратиме проти Валенсії, а Уеска 7 листопада зустрінеться з Ейбаром.