Реал врятував нічию у матчі Прімери з Ельче

Вершкові відігралися наприкінці зустрічі завдяки голам Модріча та Мілітао

Реал - Ельче 2:2 огляд матчу, відео голів за 23 січня

Реал - Эльче, Getty Images

Реал у Мадриді зіграв внічию з Ельче у матчі 22-го туру іспанської Прімери – 2:2.

На 33-й хвилині Вершкові мали чудовий шанс відкрити рахунок, але Карім Бензема не зміг реалізувати пенальті. Наприкінці першої половини зустрічі Лукас Бойє вивів гостей уперед.

На 76-й хвилині становище Бланкос погіршилося: Пере Мілья забив другий гол Ельче.

Господарі скоротили відставання на 82-й хвилині – Лука Модріч реалізував 11-метровий удар. Врятував нічию Реал у компенсований час після точного удару Едера Мілітао.

Команди провели вже другий матч за тиждень – у четвер Бланкос в екстра-таймах обіграли суперника у 1/8 фіналу Кубка Іспанії (2:1)

Реал продовжує лідирувати в Прімері, випереджаючи Севілью на чотири очки. Ельче на 15-й позиції.